Świętokrzyska Akademia Rzemiosła

Spełniamy oczekiwania klientów w szerokim zakresie usług edukacyjnych z licznymi sukcesami dzięki profesjonalnej kadrze, gwarantującej wysoki poziom kształcenia, nowoczesnej bazie dydaktycznej i przyjaznej atmosferze. Skupiamy wokół siebie wysokiej klasy specjalistów tworzących znakomicie współpracujący zespół, którego celem jest propagowanie oświaty i kształcenia ustawicznego.

Naszym celem jest dostarczenie klientom pełnej satysfakcji ze świadczonych usług oraz systematyczny rozwój i stałe podnoszenie jakości prowadzonego kształcenia. Teraz także poprzez racy poprzez  wprowadzenie egzaminów zawodowych w zakresie rzemiosła, które od zawsze było awangardą wprowadzania na rynek wykwalifikowanych pracowników.

Posiadamy  zaplecze lokalowe i bazę dydaktyczno-szkoleniową w centrum Kielc. Gwarantujemy elastyczne podejście do klienta, profesjonalną obsługę oraz rzetelność i zaangażowanie w świadczenie oferowanych usług.

Znając tendencje na rynku edukacyjnym w Polsce, stale poprawiamy jakość naszych usług oraz rozszerzać wachlarz dostępnych szkoleń i egzaminów.

Z przyjemnością oświadczamy, iż wzbogaciliśmy naszą ofertę o profesjonalne kursy przygotowujące do egzaminów zawodowych – czeladniczych oraz mistrzowskich, z możliwością zdania egzaminu zawodowego honorowanego na całym świecie.

Oferujemy Państwu:

  • Przeprowadzenie egzaminów Czeladniczych,
  • Przeprowadzenie egzaminów Mistrzowskich,
  • Szereg szkoleń i kursów przygotowawczych,
  • Kurs pedagogiczny dla Instruktorów praktycznej nauki zawodu,
  • Przeprowadzenie testów sprawdzających kwalifikacje zawodowe.

Wszystkie egzaminy czeladnicze i mistrzowskie oferowane przez Świętokrzyską Akademię Rzemiosła przeprowadzane będą przez upoważnione do tego Izby Rzemieślnicze.

Organizujemy egzaminy dla blisko 60 zawodów rzemieślniczych zarówno z zakresu szkolnego jak też poza szkolnego.

Zachęcamy do zapoznania się z nowa ofertą Centrum Edukacji College Medyczny oraz skorzystania z oferowanych przez nas usług.

Zapraszamy do współpracy.